Wardyn Kancelaria Nieruchomości szczecin jest marką powstałą w wyniku połączenia wiedzy i doświadczenia dwóch dynamicznych kobiet licencjonowany pośrednik nieruchomości Renata Grodzka oraz Agnieszka Wardyn. Wykonywane przez nas usługi pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to kwintesencja wieloletniej praktyki i wrażliwości na potrzeby klienta.

Wardyn Kancelaria Nieruchomości szczecin to licencjonowane biuro nieruchomości zapewniające najwyższy standard obsługi oraz wyjątkową dbałość o relacyjny kontakt z klientem na każdym etapie realizacji transakcji obrót nieruchomościami. Niezależnie od tego czy jest to sprzedaż mieszkania, wynajem lokalu użytkowego czy też kupno mieszkania lub wynajem nieruchomości komercyjnej. Dzięki naszemu doświadczeniu, zaangażowaniu i otwartości na potrzeby klienta jesteśmy w stanie obsłużyć wszelkie transakcje w obrocie nieruchomościami, a nawet nieruchomości w zawiłych stanach prawnych szybko, dyskretnie i z poczuciem wyjątkowego komfortu współpracy.

Licencjonowane Biuro nieruchomości Wardyn Kancelaria Nieruchomości szczecin posiada licencje zawodowe Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr oraz ubezpieczenie OC od czynności pośrednictwo w obrocie nieruchomościami szczecin zapewniając najwyższe standardy bezpieczeństwo transakcji. Zapraszamy do współpracy.

                                                                             Zespół Wardyn Kancelaria Nieruchomości.